środa, 23 października 2013

Prolog

"Nie wiem o nim tyle ile powinnam. Jego zachowanie znam jedynie z własnych obserwacji. Teraz muszę zrobić wszystko, aby mu pomóc. Nie wiem, czy traktuję go jedynie jako brata, czy może kogoś więcej. Nie wiem... Straciłam już jednego brata, więc muszę uratować chociaż jego. Chcę tego."

Gdy ginie starszy brat Ann, dziewczyna próbuję ocalić jego przyjaciela, który niedługo może podzielić ten tragiczny los. Na początku ma wrażenie, że pomaga swojemu drugiemu bratu, choć z każdym dniem uświadamia sobie coś innego. Naraża się na niebezpieczeństwo, niewolę, ryzyko zajścia w ciąże, a nawet śmierć. Może wydawać się nieodpowiedzialna i niepoważna, lecz z czasem jej motywy ukażą wydarzenia zupełnie w innym świetle.
Na jak wiele pozwoli jej chłopak? Czy zdobędzie jego zaufanie? Czy przeżyje? 

W sumie prolog mi nie wyszedł. Mam wrażenie, że nie pokazałam Wam tego tak jak chciałam. Chociaż mam nadzieję, że i tym się nie zniechęciliście do czytania. 
Jeśli już tu jesteś, proszę zostaw komentarz. To dla mnie ważne, bo nie mam pojęcia czy wgl jest sens pisania. A jeżeli chcesz zostać informowanym zostaw swój nick na twitterze w komentarzu lub po prostu do mnie napisz: @bieberahs! 

3 komentarze:

 1. Pisz dalej! :) Nie czytam takich opowiadań ale fajnie tutaj zaczęłaś. Nie jestem też fanką JB ale zaciekawił mnie prolog. :) Pisz, pisz. Powodzenia!

  Zapraszam do mnie; http://art-by-patryjn.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapowiada się bardzo ciekawie :) Czekam na 1 rozdział xoxo
  Jeśli byś mogła,to informuj mnie o nowych rozdziałach,ok? :)))
  @jdbakamyideal ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. zapowiada się ciekawie, czekam już na rozdział pierwszy <3 x
  pozderki x

  OdpowiedzUsuń